وب بستر

افزونه جلوگیری از نمایش راست کلیک تصاویر در وردپرس

افزونه جلوگیری از راست کلیک تصاویر No-Right-Click-Images-webbastar.ir

 وب بستر – در وردپرس ممکن است بخواهیم از کلیک راست کاربران روی تصاویر سایت جلوگیری کنیم افزونه No Right Click Images Plugin یکی از افزونه ها در این ضمینه می باشد .

نصب و فعال سازی افزونه

ابتدا در پنل پیشخوان وردپرس در سمت راست منو افزونه ها – زیر منو افزودن کلیک کنید صفحه ای مشابه صفحه زیر باز می شود عبارت No Right Click Images Plugin را جستجو و افزونه نصب ، فعال کنید

آموزش نصب افزونه جلوگیری از نمایش راست کلیک در وردپرس

نکته ای که در این افزونه وجود دارد این است که تگ IMG  (تصاویر) موجود در سایت کلیک راست آن ها غیر فعال می شود سایر قسمت ها سایت فعال هست.

همچنین این قابلیت رو داره کاربرانی که در سایت ثبت نام کردن و وارد شدن شدن کلیک راست تصاویر هم داشته باشند ،به صورت پیش فرض بعد فعال کردن افزونه قابلیت کلیک راست تصاویر برای کاربران غیرفعال می شود همچنین در پنل پیشخوان وردپرس در منو تنظیمات زیرمنو ای به اسم No Right Click Images قابل مشاهده می باشد که در این قسمت تنظیمات افزونه را می توانید تغییر دهید.

افزونه No Right Click Images Plugin
حسین کریمیان

حدود 6 سال در حوزه برنامه نویسی فعالیت دارم ، برنامه نویس فول استک ، برنامه نویس اندروید - وردپرس - وب (php - javascript - sql - bootstrap - html - css ) ویندوز و ...

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *