وب بستر

مهمترین مزیت های طراحی سایت با وردپرس

مهمترین مزیت های وردپرس

ساخت سریع وردپرس  :

خیلی سریع و ساده می توان با وردپرس یک سایت را فقط در چند دقیقه پیاده سازی کرد . برای این کار باید اقدام نصب ورد پرس کرد ، وردپرس بستر نرم افزاری رایگان وبلاگ نویسی است . در واقع وردپرس بگونه ای است که  اجازه می دهد شما دریافت رایگان قالب های از پیش ساخته شده وب سایت را بر روی آن نصب کنید . و برخی از عنوان مهم وب سایت مثل  مطالب، منافع ، فروش وب سایت شما و…. را با توجه به نیازتان تغییر دهید .

وردپرس انعطاف پذیر است :

وردپرس یک  پلتفرم قابل انعطاف است که به شما کمک خواهد کرد برای ساختن وب سایت جدید خود ، و خواسته های شما را  با سیستم مدیریت محتوا خود انعطاف می دهد .

دسترسی سریع و آسان به نصب :

وقتی شما می خواهید یک وب سایت را طراحیکنید . مهمترین چیز برای شما وقت است . وردپرس به شما کمک می کند که خیلی آسان و بدون دغدغه ، البته در صورت داشتن دانش و مهارت در حوزه وردپرس ، یک وب سایت حرفه ای با کیفیت بالا طراحی کنید .

برروز رسانی های وردپرس :

وردپرس بزرگ است و دائم توسط تیم قدرتمندشان بروزرسانی می شود . شما با زدن چندین کلیک می توانید آخرین نسخه وردپرس را داشته باشید . در هر بروزرسانی علاوه بر قدرت گرفتن وردپرس ، امکانات جدید تری به آن اضافه می شود .

وردپرس منبع باز:

از آنجا که ورد پرس در پی اچ پی ساخته شده ، هر کسی که با استفاده از نرم افزار می تواند کد منبع آن را مشاهده کند . همچنین وردپرس به برنامه نویسان اجازه می دهد تا به درون مجموعه قوانین کار برای بدست آوردن توابع مورد نیاز و عملیات ، نرم افزار دسترسی داشته باشند

وردپرس قابلیت پذیر:

شما با وردپرس این قابلیت را دارید که وب سایت را باتوجه به نیاز خود و مشتریانتان پیاده سازی کنید .

نویسنده : سعید کریمیان – تیم وب بستر

شما می توانید برای آموزش ، مشاوره و طراحی برنامه نویسی با مشاوران و کارشناسان وب بستر تماس بگیرد .

 

حسین کریمیان

حدود 6 سال در حوزه برنامه نویسی فعالیت دارم ، برنامه نویس فول استک ، برنامه نویس اندروید - وردپرس - وب (php - javascript - sql - bootstrap - html - css ) ویندوز و ...

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *